Vége a tanévnek és ezzel egy újabb sikeres évadnak is az iskolai énekkarosok számára. A gyerekek minden héten gyakoroltak, hogy az ünnepélyeken csengő hangjukkal ajándékozzák meg az iskola közösségét. Ezt a kitartást most egy közös szegedi kirándulással köszönte meg nekik Erzsike néni és Attila bácsi.
Közös éneklés, közös siker, közös élmény!






