2026. június 19-én különleges délutánt töltöttünk együtt végzős nyolcadikosainkkal, akik elköszöntek az általános iskola minden dolgozójától. A diákok életbölcsességeket adó verssel és mesékkel köszönték meg a pedagógusok és az iskola munkatársainak eddigi támogatását. A szülők és nagyszülők gondoskodásának köszönhetően a gyönyörűen megterített asztalokra fenséges marhapörkölt és rengeteg finom sütemény került, amit a gyerekekkel együtt fogyasztottunk el. Köszönjük a családoknak a csodás vendéglátást, diákjainknak pedig az emlékezetes pillanatokat!

































